Služby

V SOLAX RP s. r. o. ponúkame svojim klientom vždy široké a komplexné portfólio našich služieb. Máme pre to jednoduchý dôvod - spokojnosť nášho klienta je na prvom mieste a maximálna komplexnosť služieb to vie zaručiť.

Vedenie účtovníctva a ďalšie služby

Aké sú výhody spolupráce so SOLAX RP?

Sústreďte sa na svoj business a starosti s účtovníctvom prenechajte na nás. Vďaka spolupráci so SOLAX RP získate garanciu kvalitného výsledku a hlavne čas pre rozvoj vlastnej spoločnosti. Zaúčtovanie dokladov, príprava daňového priznania, ročné zúčtovanie či orientácia v zákonoch je časovo aj personálne náročná. Spolupráca s nami je výhodná z viacerých dôvodov:

 

17 rokov skúseností
Počas tohto obdobia nám prejavilo dôveru množstvo menších, ale aj väčších spoločností a stali sa našimi stálymi zákazníkmi. Aj vďaka nim sme mohli rásť, nadobúdať skúsenosti a zlepšovať naše služby.

15+ odborníkov v teame
pre našich klientov máme vytvorené špecializované účtovné oddelenia, ktoré garantujú spracovanie účtovníctva podľa aktuálnych nariadení a predpisov.

Flexibilita a rýchlosť
náš team si dokáže vďaka dlhoročným skúsenostiam rýchlo poradiť v akejkoľvej účtovnej situácii.

Spolupráca s odborníkmi
všetky sporné situácie konzultujeme s odborníkmi z danej problematiky. Naši klienti tak majú garanciu 100% správneho výsledku.

ISO 9001
systém manažérstva kvality ISO 9001, ktorý sme zaviedli v našej spoločnosti, je garanciou efektívnej komunikácie nielen so zákazníkmi, ale aj v internom prostredí.

Vynikajúci pomer - cena - kvalita
Outsourcing účtovníctva do našej spoločnosti Vám garantuje komplexné pokrytie všetkých účtovných služieb za výbornú cenu.

Kontakt

Máte záujem o naše služby?

Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo telefonicky. Tešíme sa na spoluprácu.

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU!