Výpočet čistej mzdy 2024

Štruktúra výpočtu čistej mzdy zostala rovnaká ako v minulom roku, došlo však k zmene vo výške nezdaniteľnej časti základu dane na daňovníka, čo spôsobilo, že výška čistej mzdy sa líši.
Nezdaniteľná časť základu dane na daňovníka bola zvýšená z pôvodných 410,24 eur mesačne na nových 470,54 eur mesačne. Táto zmena výrazne ovplyvní výšku vašej čistej mzdy.Čo to znamená pre vás? To, čo zostáva vo vašej peňaženke po odpočítaní daní a odvodov, sa teraz môže líšiť. Táto zmena je dôležitá, pretože to znamená viac financií vo vašej peňaženke.
Štruktúra výpočtu čistej mzdy môže byť zložitá, a preto ak máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte sa obrátiť na nás. Radi vám pomôžeme pochopiť, ako sa tieto zmeny týkajú vás.
Zmeny v daňových pravidlách sú dôležité pre vaše finančné plánovanie, a preto sa uistite, že ste vždy dobre informovaní. 
Tip: Na výpočet čistej mzdy, príp. hrubej mzdy či ceny práce môžete využiť mzdovú kalkulačku: https://bit.ly/mzdová_kalkulačka

Kontakt

Máte záujem o naše služby?

Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo telefonicky. Tešíme sa na spoluprácu.

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU!