O nás

Externé vedenie účtovníctva a mzdy

SOLAX RP - externé vedenie účtovníctva, mzdy a ďalšie služby

História spoločnosti SOLAX RP sa začala písať v roku 2005 v Košiciach. Začínali sme ako malá rodinná firma, ktorá svojim prvým klientom pomáhala s vedením účtovníctva. Postupne ako sme rástli a učili sa, začali nám pribúdať spokojní klienti nielen z Košíc, ale aj z celého Slovenska. SOLAX RP sa stal synonymom spoľahlivosti a dobré meno sa šírilo hlavne prostredníctvom pozitívnych referencií.

 

 

Aby sme pokryli potreby našich klientov, v júni 2020 sme sa presťahovali do väčších priestorov. Tento rok bol pre nás prelomový aj z iného dôvodu - rozhodli sme sa spečatiť naše skúsenosti a úsilie získaním ISO certifikátu. Pri našich službách sa vždy snažíme poskytnúť klientom tú najvyššiu odbornosť a kvalitu. Preto zavedenie systému manažérstva kvality ISO 9001 do našich postupov chápeme ako garanciu dodania tých najlepších výsledkov.

Podvojné, jednoduché a mzdové účtovníctvo

 

Po celý čas ostávame verní hodnotám, ktoré sme si zadefinovali ešte v začiatkoch podnikania – kvalitná a zodpovedná práca, spoľahlivosť a čestnosť, a zavádzanie inovácií vo všetkých oblastiach našej práce. Ak hľadáte seriózneho partnera, ktorý Vás odbremení od administratívnej záťaže v podobe vedenia účtovníctva, zavolajte nám. Veľmi radi Vám pomôžeme.

 

Zakladateľky spoločnosti SOLAX RP s. r. o.

Ing. Katarína Smolnická

Ing. Monika Kušnír Smolnická PhD., MBA

Kontakt

Máte záujem o naše služby?

Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo telefonicky. Tešíme sa na spoluprácu.

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU!